Biz Kimiz?
Codeart Yazılım Sistemleri Ltd. Şti., uzun yıllar yazılım sektöründe yer almış deneyimli ve güçlü bir ekip öncülüğünde faaliyete başlamıştır.

Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarını geleceğe taşıyan Codeart, sahip olduğu bilgi birikimi, uzmanlık ve tecrübesi ile, Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketi olmayı hedeflemektedir.

Codeart, dünyanın önde gelen simülasyon yazılım firmalarından, Lanner WITNESS’ın tek Türkiye temsilcisidir. Simülasyon yazılımı alanında engin bir deneyime sahip kadrosu ile, hem lisans satışı hem de danışmanlık ve eğitim alanlarında hizmet vermektedir.

Ayrıca, bir şirketin, web sitesinin oluşturulmasından, yazılım süreçlerinin belirlenmesinden, isteğe bağlı özel uygulama geliştirilmesinden, ERP uygulamaları ile iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve optimize edilmesine kadar çok çeşitli alanlarda proje yönetimi, danışmanlık, destek ve eğitim hizmetleri de vermektedir. Özel ve isteğe bağlı uygulama geliştirme hizmetleri, müşteri ekibi ile birlikte olabileceği gibi tamamen Codeart ekibi tarafından anahtar teslimi proje şeklinde de yapılabilmektedir. Codeart, müşteri ile birlikte, o hizmetin ve yatırımın geri dönüşünü hesaplayarak projeye başlamakta ve geliştirdiği çözümleri müşterilerine katma değer sağlayacak şekilde sunmaktadır.
CodeArt

Codeart aşağıdaki teknolojilere hakimdir ve projelerini bu teknolojileri kullanarak hayata geçirmektedir:

* WITNESS (Simülasyon Uygulamaları)
* ASP.NET (Web Uygulamaları)
* VB.NET / C#.NET (Web + Desktop Uygulamaları)
* Java (Web + Mobil Cihaz Uygulamaları)
* Ajax (Web Uygulamaları)
* JQuery (Web Uygulamaları)
* Microsoft Compact Framework (Mobil Cihaz Uygulamaları)
* Pl-Sql (Oracle Veritabanı Uygulamaları)
* T-Sql (Ms Sql Server Veritabanı Uygulamaları)
* XML (İletişim Katmanı Uygulamaları)
* VB 6.0 (Desktop + Ms Office Macro Uygulamaları)