Witness 12
Lanner Kimdir?
Lanner işletmelere, üstün teknoloji ile değer keşfini etkinleştirmesini, süreç anlayışının geliştirilmesini, süreç değişimlerinin desteklenmesini ve hem stratejik hem de operasyonel anlamda üstün kararlar geliştirilmesine olanak sağlar.

Lanner’ın zengin mirası 1978 yılına kadar geri gider. Bu dönemde British Leyland Motors (sonradan İSTEL AT & T olan) firmasında dünyanın ilk görsel interaktif simülasyon aracı geliştirildi. Lanner Group, 1996 yılında AT & T firmasındaki bir MBO tarafından kuruldu ve şimdi dünyanın önde gelen iş süreci simülasyon ve optimizasyon kuruluşu olarak tanınıyor. Bu zengin deneyim ve bilgi, bugünün ekibinin çok sadık ve yetenekli üyeleri ile muhafaza edilmiştir. Ekibimiz müşterilerimiz için uzun vadeli değer yaratmak ve teknoloji ile uzmanlık sağlamak amacı ile, bugün teslimat ve süreç performansını optimize etmeye yardımcı olarak daha iyi ve daha hızlı bir şekilde işletme yöneticileri ve hizmet sahiplerine hizmet etmeye adamıştır.

Avrupa, ABD ve Asya’daki ofisleri ile, Lanner dünyada önde gelen şirketler ve kamu kuruluşları ile çalışmaktadır. Lanner’ın WITNESS simülasyon modelleme teknolojisi, dünyada üretim, hizmet ve kamu sektörlerini de kapsayan 5000 kuruluşta hizmet vermektedir.

Lanner gelişmiş simülasyon teknolojisini, WITNESS aracılığıyla simülasyon uzmanları ve operasyonel kullanıcılara ulaştırır. Artık Türkiye'de de CodeArt Yazılım Sistemleri tek yetkili Türkiye distribütörü olarak bu bayrağı devralmıştır.