WITNESS KULLANIM ALANLARI

WITNESS KULLANIM ALANLARI

Witness'ın farklı sektörlerdeki ortak kullanım alanlarından bazıları...

SEKTÖRLER

SEKTÖRLER

WITNESS Simülasyon yazılımının kullanıldığı sektörlerden örnekler...

Codeart Witness Otomotiv Sektörü WITNESS, Renault, Ford, Michelin, Nissan, ArvinMeritor, Cummins, DaimlerChrysler, Delphi, General Motors, Honda, Johnson Controls, TRW ve Uniroyal gibi kuruluşlar da dahil olmak üzere, on beş yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ülkemizde ise Oyak Renault, Ford Otosan ve Tofaş fabrikalarında birçok alanda Witness simülasyonlarından faydalanılmaktadır.
Codeart Witness İmalat Sektörü WITNESS yazılımını kullanan imalat firmalarından bazıları şunlardır: BAE SYSTEMS, Rolls Royce, Ford, IBM, Nissan, BRITVIC, Michelin, Airbus, Lucent, Cummins, Flextronics, INCO...
Codeart Witness Hizmet Sektörü Hizmet Sektörü birçok farklı kategorideki firmayı kapsayacak geniş bir alandır. Bu alanda faaliyet gösteren firmalarda simülasyon uygulamaları ile analiz edilebilecek farklı bir sürü konu başlığı bulunmaktadır.
Codeart Witness Sağlık Sektörü Dünyanın sağlık kuruluşları çoğu, Imperial College Sağlık NHS Trust (İngiltere), Sheffield Eğitim Hastanesi NHS Trust (İngiltere), Portsmouth Hastaneleri NHS Trust (İngiltere), DWP (İngiltere) ve Sarasota Memorial Hastanesi (Amerika) de dahil olmak üzere kendi süreçlerini geliştirmek amacıyla WITNESS’a güveniyor.
Codeart Witness Finans Sektörü Finansal Hizmetler sektöründe WITNESS kullanan kuruluşlardan bazıları şunlardır: AXA, Alliance & Leicester ve Nationwide.
Codeart Witness Havacılık Sektörü Dünyanın havacılık örgütlerinin çoğu başarıyla süreçlerini geliştirmede WITNESS’ı kullanmıştır. Bunlardan bazıları; British Airways, BAA (Heathrow, Gatwick, Stanstead, Glasgow dahil), Virgin Atlantic, Düsseldorf Havalimanı, Air France, Madrid Barajas Havalimanı, Roma-Fiumicino Havalimanı, AENA, Airbus, Boeing, BAE SYSTEMS, Daher, General Dynamics, GE, Humaware, Selex, Sikorsky, and Rolls Royce.
Codeart Witness Lojistik Sektörü Lojistik ve Tedarik Zinciri şirketlerinden WITNESS kullanarak yararlananlardan bazıları; Shell, Carrefour ve Brammer’dır.
Dünyaca ünlü birçok kuruluş performansını arttırabilmek için Witness'a güvenmektedir. Günümüzde Witness simülasyon yazılımı restoran zincirlerinden polis teşkilatlarına, müzelerden nükleer reaktörlere kadar birçok farklı alanda kullanılmaktadır.